Klasická individuální lekce...

  • Během klasické individuální lekce máte mnoho možností. Můžeme se spolu věnovat jógovým pozicím nebo třeba trochu i jógové filozofii. Můžete se seznámit s  některými jógovými očistnými technikami nebo s principy jógové stravy. Lekci je možné zaměřit přímo na vaši oblast zájmu, podle vašeho tempa a podle vašich potřeb. Většinou ale začínáme od těla..., snažíme se jít do hloubky a postupně prociťovat stále jemnější vnitřní nastavení, které následně ovlivňuje i náš dech a naši mysl.
  • Pokud uvažujete o tom, že byste na individuální lekce začali docházet, je potřeba počítat s tím, že jóga působí jen tehdy, když ji opravdu budete praktikovat také sami doma. Budu ráda za to, že vás mohu v józe nasměrovat - je to ale především vaše cesta a záleží na vás, jak naložíte s poznatky, které si z našich setkání odnesete. Jóga nezná spěch a netrpělivost - působí v čase, který může být pro každého jinak dlouhý. Pokud se však budete józe věnovat opravdově, mohou se vám otevřít zcela nové obzory ve vnímání světa i sebe sama :-)
  • Jestli jste se rozhodli docházet na individuální lekce pravidelně, je pro vás cenově výhodná možnost předplatného vždy na jeden měsíc dopředu (splatné v posledním týdnu předcházejícího měsíce). Přečtěte si ale prosím také storno podmínky těchto předplacených lekcí (najdete je na předešlé stránce, úplně dole). Pokud si nejste jisti, zda budete mít možnost docházet pravidelně (ve stejném termínu každý týden), zvolte raději lekce bez předplatného - možná tak ve výsledku spíš ušetříte...
  • Budu se těšit na setkání s vámi a pokud si nejste s čímkoliv jisti, zavolejte (+420602186545 :-)