Přihlášení a podmínky kurzů

  • Přihlášení: do kurzu se můžete přihlásit jednoduchým vyplněním on-line formuláře, který najdete na stránce skupinových lekcí vlevo nahoře.
  • Rezervace: pro zajištění vašeho místa ve čtvrtletním kurzu, je třeba ho zaplatit. Teprve po zaplacení předplatného máte jistotu 100% rezervovaného místa. Pokud ze závažných důvodů nebudete moct do kurzu nastoupit a sdělíte nám to 5 a více dnů před jeho začátkem, předplatné vám bude vráceno. V ostatních případech (zrušení účasti v kurzu méně než 5 dnů před jeho začátkem), vám bude účtován storno poplatek 50% z celkové částky. Pokud kurz již běží, nelze již vrácení předplatného požadovat.
  • Pokud jste zvolili účast v kurzu formou jednorázových vstupů, je potřeba vždy rezervace vašeho místa předem (email, SMS). Nemusíte se tím zabývat, jen pokud se případně nebudete zlobit, když by bylo náhodou plno a místo na vás nevyšlo...

Zameškané lekce - vaše předplacená účast v kurzu je přenositelná – pokud budete vědět, že se nemůžete zúčastnit jedné nebo více z vašich předplacených lekcí, můžete své místo přenechat přítelkyni, kolegyni v práci, příbuzné…. Informujte prosím o vašem záměru lektora předem.

Výjimečně se objeví možnost náhrady lekce v jiném kurzu - jen pokud se tam uvolní místo. Této možnosti můžete využít, pokud oznámíte svou nepřítomnost nejpozději do 11:00 hod., v den konání vaší lekce a pokud se následně sami přihlásíte ohledně zjištění uvolněného místa v den, kdy si chcete lekci nahradit (kolem poledne, telefonicky nebo SMS) - (pokud si tímto způsobem zarezervujete místo a na lekci se ale nakonec na poslední chvíli nedostavíte, možnost náhrady vám bohužel propadá). Zameškanou lekci je možné zkusit nahradit vždy jen v průběhu konkrétního předplaceného období (čtvrtletí).

S OHLEDEM NA SOUČASNOU ZDRAVOTNÍ SITUACI JE MOŽNÁ NÁHRADA ZAMEŠKANÝCH, VČAS OMLUVENÝCH,  PŘEDPLACENÝCH LEKCÍ AŽ DO ZAČÁTKU LÉTA (POKUD BUDE VOLNÉ MÍSTO). MŮŽETE TEDY NAHRAZOVAT KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN, KROMĚ PÁTKU, AŽ DO KONCE ČERVNA :-)