Přihlášení a podmínky kurzů

  • Přihlášení: do kurzu se můžete přihlásit jednoduchým vyplněním on-line formuláře, který najdete na stránce skupinových lekcí vlevo nahoře.
  • Pokud jste zvolili účast v kurzu formou jednorázových vstupů, je jistější rezervace vašeho místa předem (SMS). 
  • Pokud jste si předplatili více lekcí za zvýhodněnou cenu, máte vaše místo vždy rezervováno.

Zameškané lekce - vaše předplacená účast v kurzu je přenositelná – pokud budete vědět, že se nemůžete zúčastnit jedné nebo více z vašich předplacených lekcí, můžete své místo přenechat přítelkyni, kolegyni v práci, příbuzné…. Informujte prosím o vašem záměru lektora předem.

Výjimečně se objeví možnost náhrady lekce v jiném kurzu - jen pokud se tam uvolní místo. Této možnosti můžete využít, pokud oznámíte svou nepřítomnost nejpozději do 11:00 hod., v den konání vaší lekce a pokud se následně sami přihlásíte ohledně zjištění uvolněného místa v den, kdy si chcete lekci nahradit (kolem poledne, telefonicky nebo SMS) - (pokud si tímto způsobem zarezervujete místo a na lekci se ale nakonec na poslední chvíli nedostavíte, možnost náhrady vám bohužel propadá). Zameškanou lekci je možné zkusit nahradit vždy jen v průběhu konkrétního předplaceného období (čtvrtletí).