INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY A JÓGOVÉ TERAPIE jsou "ušité přímo Vám na míru" a jsou pro vás ideální volbou:

 • pokud máte zájem o intenzivnější postup na cestě jógy
 • pokud máte rádi soukromí
 • pokud se zajímáte i o další oblasti jógy (jógovou filosofii, jógovou stravu, očistné techniky a pod.)
 • vhodné i pro osoby s pohybovým či zdravotním handicapem
 • přizpůsobení lekcí gravidjógy dle osobních potřeb budoucích maminek
 • výhodné pro maminky po šestinedělí (pokud máte hodné miminko, můžete ho vzít s sebou :-)
 

Lekce probíhají v meditační  místnosti „Jóga – lehce , Ohradní 28, Praha 4, Michle - spojení

 

Ceník individuálních lekcí  
1 individuální lekce jógy (80 min) - pro 1 osobu - jednorázová konzultace
- vyplňte prosím přihlášení vlevo nahoře na této stránce (Mám zájem...)
 
1000,- Kč
Pravidelná docházka v rámci předplatného na 1 měsíc (1x týdně)
1 individuální lekce jógy (80 min) - pro 1 osobu
- vyplňte prosím přihlášení vlevo nahoře na této stránce (Mám zájem...)
800,- Kč
   
 


Úhradu lekcí v nezlevněné variantě (tedy nepředplacené individuální lekce za 900,- Kč) můžete uhradit body Benefit plus...

Jak probíhá klasická individuální lekce jógy?

 • Přijďte prosím včas, ať o "svůj" čas nepřicházíte. Bohužel se vám ale nebudu pravděpodobně moct věnovat před dohodnutým časem začátku vaší lekce - je možné, že právě praktikuje jógu někdo, kdo přišel před vámi. Z tohoto důvodu také prosím vás, mé milé spolucestovatele jógou, abyste při vašem příchodu nezvonili na zvonek ale prozvonili mě na mobil - je to míň rušivé a přijdu vám domovní dveře otevřít vzápětí... Další hodina a půl patří jen vám :-) Většinou nějaký čas zabere, než si odložíte a připravíte se na cvičení a na závěr, než se zase přenesete zpět do reality všedního dne (který ale nemusí být nikdy "všední" :-), takže na praxi jógy většinou vyjde něco kolem 80 minut.
 • Při prvním setkání, na vaší první individuální lekci jógy si řekneme, co vás přivádí a co od jógy očekáváte, případně co byste rádi změnili. Někdo si vybral jógu jako pro něj přijatelný způsob pohybu, někdo hledá možnost jak překonat svá pohybová omezení, někoho zajímá přímo jógová terapie. 
 • Těhotné, které v sobě nosí nový život, přirozeně obrací svou pozornost dovnitř sebe sama a jsou tedy s jógou v dokonalém souladu. A čerstvé maminky uvítají zharmonizování organismu po všech tělesných změnách, kterými prošly a čas klidu, který jim pomůže plně si uvědomit krásu životního období, ve kterém se právě nacházejí.
 • Snažím se každého vést k procítění, že jóga není jen cvičení. Jógové pozice - ásany jsou jen předpokladem k další cestě. A také že jógu "neděláme". Aktivita sice začíná v naší mysli ale stačí jemný impuls a my můžeme polohu nechat, aby se sama stala. Záleží na našem vnitřním nastavení. A na tom záleží v každém okamžiku našeho života. Pokud začnete jógu správně vnímat, zjistíte, že pro ni neexistuje žádný "vyhrazený" čas, protože působí neustále.
 • Někdy se stane, že vás k praktikování jógy přivedla nějaká výrazná změna ve vašem životě. Ke každému člověku někdy přicházejí události či okolnosti, které je velmi těžké vnitřně přijmout. Většinou až zpětně zjistíme, že nám přinesly také mnoho dobrého a byly pro nás vlastně příležitostí k vnitřnímu růstu. Jóga a její filozofie vám může ukázat cestu k odlišnému vnímání skutečnosti. Může vám ukázat, jak se svým uvědoměním pracovat a jak zklidňovat "vlny" vaší mysli.

Storno podmínky individuálních předplacených lekcí

Pokud již nějaký čas na cvičení docházíte, vedení lekcí vám vyhovuje a přicházíte pravidelně, můžete zvážit i předplacení lekcí na jeden měsíc dopředu. Platbu za lekce na další kalendářní měsíc je potřeba uhradit vždy v posledním týdnu měsíce předcházejícího. Tak díky předplatnému získáváte výraznou slevu z ceny vašich individuálních lekcí a navíc máte pro vás pravidelně rezervovaný čas, který vám vyhovuje. Jelikož se však jedná o delší časový úsek, může se stát, že třeba nebudete výjimečně moct přijít. Pokud tato situace nastane, dejte vědět prosím co nejdříve.

 • Pokud dáte vědět, že nepřijdete, více než 24 hodin předem - máte nárok na náhradu vaší lekce v jiném, náhradním termínu. Ohledně domluvy napište nebo zavolejte. Náhradní termíny závisí na volném místě a bude tedy pravděpodobně potřeba se časově přizpůsobit. Zameškanou lekci je možné si nahradit nejpozději do konce vámi předplaceného měsíce.
 • Pokud svou účast zrušíte méně než 24 hodin předem, lekce propadá (bude účtována 100% cena lekce).
 • Ve specifických, výlučných případech (např. dlouhodobá neschopnost, úraz a pod.), a vždy když předem víte, že si lekce nebudete moci v daném měsíci nahradit - můžete svou předplacenou účast na individuálně vedeném cvičení někomu přenechat - kolegovi z práce, někomu z rodiny či z přátel. Toto "přenesené" využití předplatného musí být uplatněno nejpozději do 1 měsíce od vaší poslední návštěvy. Předplatné tedy NENÍ vratné, je vždy potřeba ho využít.